Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Udział szkoły w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa"

Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na realizację w 2022 roku „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” – Priorytet 3

Narodowy Program rozwoju czytelnictwa Kwoty

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 25 im. W. Broniewskiego w Lublinie otrzymała dotację w wysokości 15 000 zł na zakup książek będących nowościami wydawniczymi oraz na zakup nowych elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.

W ramach dotacji zakupiono 478 nowości wydawniczych, w tym lektur szkolnych. Zakupiono również książki rozwijające zainteresowania uczniów z różnych dziedzin, wartościowe pozycje książkowe autorów polskich i zagranicznych, komiksy oraz beletrystykę dla dzieci i młodzieży. Wzbogacono bibliotekę szkolną o nowe elementy wyposażenia, tj. komputer oraz czytnik kodów kreskowych (niezbędny przy sprawnym obsługiwaniu czytelników).