Świetlicowy Turniej Warcabowy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Tag img Aktualności 1-3
Tag img 30.01.2024, 13:19

Świetlicowy Turniej Warcabowy

uczniowie kl 1a nagrodzeni w turnieju warcabowym

Coroczne rozgrywki w ramach Świetlicowego Turnieju Warcabowego są już tradycją w naszej świetlicy. Ta ciesząca się dużym powodzeniem planszówka przynosi uczniom wiele korzyści. Stanowi nie tylko formę rozrywki, ale też rozwija koncentrację, umiejętność logicznego i strategicznego myślenia, uczy przestrzegania reguł i zasad. Jest też świetną okazją do integracji uczniów. W tym roku w naszej świetlicy  również nie mogło zabraknąć zmagań warcabowych. Rozgrywki prowadzone były w trzech kategoriach  wiekowych: uczniowie klasy I, uczniowie klasy II oraz uczniowie klasy III. Zawodnicy, którzy przeszli przez eliminacje, półfinały oraz finały otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Najlepsi gracze tegorocznej edycji turnieju to:

I miejsce:

• Wiktoria Zając kl. 3a