Turniej Czytelniczy dla uczniów klasy II - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Tag img Aktualności 1-3, Świetlica, Biblioteka
Tag img 04.05.2024, 20:13

Turniej Czytelniczy dla uczniów klasy II

30 kwietnia uczniowie klasy 2a wzięli udział w turnieju czytelniczym corocznie organizowanym przez bibliotekę i świetlicę szkolną. Tegoroczna edycja turnieju dotyczyła lektury Waldemara Cichonia pt. ,,Cukierku, ty łobuzie". Konkurencje turniejowe obejmowały m.in. wyścigi, nawijanie włóczki na czas, rysowanie z zasłoniętymi oczami, układanie puzzli oraz zadania matematyczne i językowe. Oczywiście trzeba było również wykazać się znajomością lektury.

Trzeba przyznać, że drugoklasiści świetnie poradzili sobie z poszczególnymi zadaniami, a rywalizacja poszczególnych zespołów była bardzo wyrównana. Znajomość lektury w przypadku uczniów klasy 2a śmiało można określić jako celującą.