Wizyta Przedszkolaków w naszej szkole - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Tag img Aktualności 1-3
Tag img 21.02.2024, 23:15

Wizyta Przedszkolaków w naszej szkole

20 i 21 lutego 2024 r. naszą szkołę odwiedziły najstarsze grupy przedszkolaków z pobliskich przedszkoli: Niepublicznego Przedszkola Sióstr Nazaretanek,  Przedszkola nr 50 oraz Przedszkola nr 6. Podczas wizyty Przedszkolaki mogły dokładnie przyjrzeć się jak wygląda szkoła oraz szkolne sale lekcyjne. Przez chwilę mieli też okazję poczuć się jak prawdziwi uczniowie, uczestnicząc w przygotowanych specjalnie dla nich ,,lekcjach". Panie: Iwona Zaprawa i Mariola Świć przeprowadziły zajęcia plastyczne, podczas których Przedszkolaki wykazały się nie tylko dużą starannością, ale też wspaniałą kreatywnością. Następnie, nasi goście uczestniczyli w zmaganiach sportowych przygotowanych prze Panią Renatę Pojętą. Podczas wykonywania poszczególnych konkurencji radzili sobie również świetnie pokazując prawdziwego ducha walki. Mamy nadzieję, że wizytę w naszej szkole Przedszkolaki będą miło wspominać.