Wernisaż prac nagrodzonych i wyróżnionych w XI Międzynarodowym Konkursie "Pejzaże Mistyczne" - Szczegóły wydarzeń - Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie

Wtorek, 23 kwietnia 2024, 13:00
Wspólne zdjęcie uczestników wernisażu

23 kwietnia 2024 odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji  Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Pejzaże Mistyczne - Architektura Lublina i okolic" połączone z wernisażem prac nagrodzonych i wyróżnionych. Swoja obecnością uświetnili to wydarzenie: pani Anna Augustyniak - zastępca Prezydenta Miasta Lublin, ks. Paweł Zdybel - wicedyrektor Caritas Archidiecezji Lubelskiej, pan Leszek Niewiadomski - przedstawiciel jury oraz dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i liceów.

Wernisaż był okazją do osobistego odebrania nagród przez uczniów lubelskich szkół, natomiast laureatom z zagranicy i odległych rejonów Polski nagrody zostały przesłane droga pocztową. Wernisaż uatrakcyjnił występ artystyczny uczniów SP 25 nawiązujący tematycznie do miasta Lublina.

Uczniom nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Zapraszamy do przyszłorocznej edycji konkursu.